Pressekontakter

Pressekontakter Abelprisen:

Marina Tofting, Leder for samfunnskontakt og kommunikasjon, Det Norske Videnskaps-Akademi
Mobil: 938 66 312
E-post: marina.tofting@dnva.no

Anne-Marie Astad, Kommunikasjonsrådgiver, Det Norske Videnskaps-Akademi
Tlf.: 22 84 15 12
Mobil: 415 67 406
E-post: anne.marie.astad@dnva.no

Eirik Furu Baardsen, Kommunikasjonsrådgiver, Det Norske Videnskaps-Akademi
Tlf.: 22 84 15 11
Mobil: 938 00 840
E-post: e.f.baardsen@dnva.no

 

Pressekontakter Abelprisen 2018:

Kelly Devine Thomas, Institute for Advanced Study, Princeton, USA
E-post: kdthomas@ias.edu
Tlf.: (609) 734-8091
(917) 916-9142

Professor John Rognes, Abelkomiteens leder
Universitetet i Oslo
E-post: rognes@math.uio.no
Tlf.: 22 85 58 45

Alex Bellos, programleder for Abelpriskunngjøringen
E-post: alexanderbellos@gmail.com
Tlf.: + 44 208 013 5656
+ 44 7766 380 324

Det Norske Videnskaps-Akademi
Drammensveien 78
N-0271 Oslo
Telefon: +47 22 84 15 00
Telefaks: +47 22 12 10 99
E-post: abelprisen@dnva.no
 
Nettredaktør: Anne-Marie Astad
Design og teknisk løsning: Ravn Webveveriet AS
 
The Norwegian Academy of Science and Letters
Drammensveien 78
N-0271 Oslo, Norway
Telephone: + 47 22 84 15 00
Fax: + 47 22 12 10 99
E-mail: abelprisen@dnva.no
Web editor: Anne-Marie Astad
Design and technical solutions: Ravn Webveveriet AS